Camper Park
pierwszy w Szczyrku

Dowiedz się wiecej o naszym camper parku.

Na terenie Domków Goorskich stworzyliśmy kameralny Camper Park z miejscem dla 4 pojazdów typu kamper. Nasi Goście mogą korzystać z prądu, łazienki, zlewni ścieków oraz licznych udogodnień w ogrodzie.

Kluczową zaletą Camper Parku jest jego lokalizacja. Chociaż znajduje się on w samym sercu Szczyrku, to nie słychać tu zgiełku ścisłego centrum miasta. W dużym, zielonym ogrodzie przy Deptaku na Żylicą zawsze panuje spokój i cisza, a wypoczynkowi towarzyszy szum drzew i płynącej tuż obok rzeki. W Camper Parku przewidziano miejsce dla 4 kamperów (ze względu na położenie obiektu i specyficzny dojazd, nie przyjmujemy przyczep kempingowych).

udogodnienia

Camper Park przy Domkach Goorskich oferuje wszystko, czego potrzebujesz, by cieszyć się beztroskim wypoczynkiem w kamperze.

Dla Gości przyjeżdżających do nas kamperami przygotowaliśmy łazienkę z WC, prysznicem i ciepłą wodą (bezpłatnie), klimatyczną wiatę grillową, miejsce na ognisku pośród drzew oraz nowoczesny, drewniany plac zabaw dla dzieci. W dużym, zielonym ogrodzie każdemu uda się znaleźć kameralną przestrzeń dla siebie. Przez cały pobyt Goście mogą korzystać z prądu i zlewni ścieków (uwaga, nie posiadamy zlewni na tzw. wodę szarą). Zachęcamy do odwiedzenia nas ze zwierzakami. Teren jest ogrodzony.

 

INTERNET
WI-FI

MIEJSCA
PARKINGOWE

GRILL I MIEJSCE
NA OGNISKO

GRY PLANSZOWE
I KSIĄŻKI

POŚCIEL
I RĘCZNIKI

PLAC ZABAW
DLA DZIECI

CAMPER
PARK

POZNAJ NASZE DOMKI

zarezerwuj

apartament

Informujemy, że strona używa plików cookies wyłącznie w celach wskazanych w Polityce Prywatności. Jeżeli nie blokujesz tych plików, rozumiemy przez to, że zgadzasz się na ich użycie oraz zapisanie w pamięci urządzenia więcej informacji. Jeżeli wyrażasz zgodę na wykorzystanie cookies, kliknij Akceptuję.