REGULAMIN KOMPLEKSU DOMKÓW GOORSKIE

Celem regulaminu jest zapewnienie naszym Gościom spokojnego i bezpiecznego wypoczynku, dlatego bardzo prosimy o jego uważne przeczytanie i przestrzeganie.

§1 ZASADY OGÓLNE

 1. Do przestrzegania niniejszego regulaminu zobowiązane są wszystkie osoby, przebywające na terenie kompleksu domków Goorskie.
 2. Dokonanie rezerwacji (wpłacenie zaliczki) jest równoznaczne z zawarciem umowy między stronami oraz z zapoznaniem się i akceptacją niniejszego regulaminu.
 3. Każdy domek podzielony jest na niezależne segmenty, które wynajmowane są na doby. Minimalny okres wynajmu wynosi 2 doby.
 4. Doba hotelowa rozpoczyna się o godzinie 14:00 w dniu przyjazdu, a kończy o godzinie 10:00 w dniu wyjazdu.
 5. W przypadku nieprzestrzegania regulaminu i naruszania porządku, mimo upomnień gospodarzy, zastrzegamy sobie prawo do odmowy dalszego świadczenia usług i żądania natychmiastowego opuszczenia terenu Goorskich bez zwracania opłaty za pozostałą część pobytu.

§2 REZERWACJE

 1. Przy każdym segmencie podano dopuszczalną liczbę wypoczywających w nim Gości. Za Gościa uważa się również dziecko, chociażby śpiące w łóżeczku turystycznym.
 2. Rezerwacja dokonywana jest na podstawie zadatku, wynoszącego nie mniej niż 30% wartości całkowitej rezerwacji, wpłaconego w ciągu najpóźniej 3 dni roboczych od telefonicznego lub elektronicznego dokonania wyboru terminu pobytu. Opłata za cały pobyt powinna zostać wniesiona nie później niż na 24h przed planowym przyjazdem – chyba, że uzgodniono płatność za pobyt podczas meldunku.
 3. W przypadku wybrania terminu przypadającego na 7 dni lub krócej przed planowanym przyjazdem, cała należność za pobyt powinna zostać uiszczona najpóźniej w kolejny dzień roboczy – chyba, że uzgodniono płatność za pobyt podczas meldunku.
 4. Nieodpłatne anulowanie rezerwacji jest możliwe najpóźniej na 60 dni przed planowanym przyjazdem. Chęć rezygnacji należy zgłosić drogą mailową (info@goorskie.pl) lub wysyłając SMS na nr tel.: +48 502 185 765 lub +48 793 029 661.
 5. W przypadku rezygnacji w późniejszym terminie lub nieprzybycia bez wcześniejszego anulowania rezerwacji, Gość zostanie obciążony opłatą za rezygnację w wysokości 30% wartości rezerwowanego pobytu.
 6. Jeżeli pobyt przypada w miesiącach lipiec-sierpień, w okresie świąteczno-noworocznym, świąt wielkanocnych, ferii zimowych lub majówki, zastrzegamy sobie możliwość skrócenia terminu wpłaty zaliczki i całej kwoty oraz wprowadzenia odmiennych warunków anulowania rezerwacji.
 7. Po dokonaniu pełnej zapłaty za pobyt, nie przewiduje się możliwości zwrotu pieniędzy z powodu skrócenia pobytu.
 8. Brak meldunku do północy w dniu przyjazdu, bez zgłoszenia opóźnienia, powoduje anulowanie rezerwacji.
 9. W przypadku dokonywania rezerwacji za pośrednictwem zewnętrznych serwisów internetowych (np. Booking.com), mogą obowiązywać inne warunki rezerwacji i jej anulowania.

§3 POBYT

 1. Cisza nocna obowiązuje od godziny 22:00 do godziny 6:00.
 2. Sposób wypoczynku nie może zakłócać spokoju pozostałych Gości.
 3. W domkach obowiązuje bezwzględny zakaz palenia tytoniu, przechowywania broni i amunicji oraz materiałów łatwopalnych, żrących, toksycznych, wybuchowych lub wydzielających nieprzyjemną woń.
 4. W domkach nie wolno używać własnych grzałek, grzejników ani kuchenek elektrycznych i gazowych.
 5. W czasie nieobecności w domku, światło i klimatyzacja powinny zostać wyłączone, a drzwi i okna odpowiednio zamknięte.
 6. Gość ponosi odpowiedzialność za wszelkie zniszczenia lub uszkodzenia wyposażenia domku, powstałe z jego winy lub z winy odwiedzających go gości.
 7. Gość ma obowiązek korzystać z wyposażenia domku zgodnie z jego przeznaczeniem oraz zachować go w stanie nienaruszonym.
 8. W dniu wyjazdu należy pozostawić domek w należytym porządku, w szczególności nie należy zostawiać jedzenia w lodówce. W przypadku pozostawienia silnie zanieczyszczonych pomieszczeń, Gość zostanie obciążony opłatą za usługi firmy sprzątającej.
 9. W przypadku spowodowania lub zauważenia szkody, Gość jest obowiązany do niezwłocznego zawiadomienia o tym gospodarzy.
 10. Gość jest obowiązany do zwrotu kosztów związanych z utratą lub uszkodzeniem kluczy.
 11. Na terenie Goorskich obowiązuje zakaz organizowania imprez typu wieczory kawalerskie/panieńskie, sylwester, urodziny.
 12. Obecność osób postronnych należy wcześniej zgłosić gospodarzom. Osoby te mogą przebywać na terenie Goorskich do godz. 22:00.

§4 ZWIERZĘTA

 1. Zwierzęta (psy, koty, gryzonie) są u nas mile widziane. Chęć przyjazdu ze zwierzęciem należy zgłosić podczas dokonywania rezerwacji. Pobyt zwierzęcia jest dodatkowo płatny.
 2. Zwierzę powinno stale znajdować się pod opieką właściciela.
 3. Na prośbę gospodarzy lub innych Gości, pies w ogrodzie powinien przebywać na smyczy.
 4. Właściciel jest obowiązany do sprzątania nieczystości po zwierzęciu.
 5. Za zniszczenia lub uszkodzenia spowodowane przez zwierzę, odpowiada jego właściciel.
 6. Pobyt zwierzęcia nie może naruszać poczucia komfortu i bezpieczeństwa innych Gości, w szczególności poprzez zachowania agresywne lub uporczywe szczekanie.
 7. Niniejsze zasady stosuje się odpowiednio do posiadacza zwierzęcia.

§5 UDOGODNIENIA

 1. Goście Goorskich mogą parkować pojazdy bezpłatnie na wyznaczonych miejscach parkingowych. Parking jest ogrodzony, niestrzeżony.
 2. Na placu zabaw dzieci mogą przebywać tylko pod opieką rodzica/dorosłego opiekuna. Plac zabaw przeznaczony jest dla dzieci do lat 12.
 3. Rozpalanie grilla i ogniska możliwe jest wyłącznie w miejscach do tego wyznaczonych z zachowaniem szczególnej ostrożności oraz przepisów przeciwpożarowych, po wcześniejszym powiadomieniu gospodarzy i rezerwacji terminu. Zabrania się rozpalania grilla na balkonach i przed domkami.
 4. Za dopłatą, istnieje możliwość zamówienia śniadania (kosza śniadaniowego). Szczegóły usługi dostępne są u gospodarzy i na stronie www.goorskie.pl.
 5. Książki i gry planszowe, udostępniane Gościom, nie powinny być wynoszone poza teren Goorskich.

§6 ODPOWIEDZIALNOŚĆ GOSPODARZY

 1. Nie ponosimy odpowiedzialności za rzeczy pozostawione przez Gości w domkach i na terenie obiektu.
 2. Nie ponosimy odpowiedzialności za niedogodności wynikające z przyczyn od nas niezależnych, w szczególności za przerwy w dostawie Internetu oraz złe warunki pogodowe.

 

Życzymy przyjemnego pobytu w Goorskich!

zarezerwuj

apartament

Informujemy, że strona używa plików cookies wyłącznie w celach wskazanych w Polityce Prywatności. Jeżeli nie blokujesz tych plików, rozumiemy przez to, że zgadzasz się na ich użycie oraz zapisanie w pamięci urządzenia więcej informacji. Jeżeli wyrażasz zgodę na wykorzystanie cookies, kliknij Akceptuję.